کد خبر : 13556 تاریخ انتشار : 1396/07/15 نسخه چاپی


اهالی رسانه می‌توانند خادم اربعین شوندمسئول کمیته روابط عمومی و امور بین‌الملل زائرین اربعین اعلام کرد
 
مسئول کمیته روابط عمومی و امور بین الملل زائرین اربعین گفت : اهالی رسانه می‌توانند به عنوان خادم افتخاری اربعین ثبت‌نام و نقش خود را در مردمی کردن هر چه بیشتر همایش اربعین نشان دهند.

«مهرداد نجفی» در گفتگو با ایسنا، با ا اعلام این خبر و با بیان اینکه ایلام و مرز مهران از دروازه‌های ورود زائران به عتبات عالیات است و اهالی رسانه‌ی این استان نقش مهمتری در این عرصه دارند، تصریح کرد: علاقمندان رسانه‌ای می‌توانند از طریق لینک http://www.RahnamaZaer.ir   به جمع خادمان اربعین در موضوع اطلاع‌رسانی  بپیوندند .

مسئول کمیته روابط عمومی و امور بین الملل زائرین با بیان اینکه تفاوت هایی در برنامه امسال نسبت به سال گذشته مشاهده می‌شود، تصریح کرد: ارتقاء، درحوزه نرم افزاری ، سخت افزاری و مردمی شدن فعالیت‌ها از جمله‌ی این تفاوت‌ها است .

نجفی تصریح کرد: اطلاع‌رسانی درکمیته رسانه با استفاده فزاینده از فضای مجازی ، طراحی و تاکنون 400نفر در کمیته رسانه ثبت نام شده‌اند و اطلاع‌رسانی به زائرین با افزایش چشمگیر خادمین درسال گذشته سبب شده که دراین راستا نقشه راهنمای به صورت چاپی ، نرم افزاری در اختیار زائرین قرارخواهد گرفت .

مسئول کمیته روابط عمومی و روابط بین الملل زائرین با بیان اینکه ایستگاه‌های ثابت و سیار چندین برابر افزایش خواهد داشت ، گفت: عمده برنامه راهنمای زائرین  حوزه کمیته در راستای سهولت آدرس‌یابی و پیشگیری ازمفقود شدن افراد و جا ماندن از همراهان است .

وی افزود : راهنمایی و اطلاع رسانی  درخصوص مسیرها و اسکان زائرین درخروجی های مشترک کشور عراق، شهرهای زیارتی و راههای مواصلاتی توسط خادمین کمیته رسانه به مدت 10روز انجام خواهد گرفت.