کد خبر : 13669 تاریخ انتشار : 1396/10/09 نسخه چاپی


اعلام نتایج قرعه كشی هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیاننتایج قرعه كشی متقاضیان هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیك اعلام شد.
 


حجت الاسلام والمسلمین فقیهی؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:قرعه كشی متقاضیان هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان به صورت اینترنتی انجام و نتایج آن در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیك اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از سایت حج، حجت الاسلام والمسلمین فقیهی؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:قرعه كشی متقاضیان هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان به صورت اینترنتی انجام و نتایج آن در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیك اعلام شد.

فقیهی گفت: دانشگاهیانی كه برای اعزام به عتبات ثبت‌نام كردند،می‌توانند با مراجعه به لینك اعلام نتایج در سایت لبیك و با استفاده از كد ملی و شماره شناسنامه خود از نتایج قرعه‌كشی با خبر شده و وضعیت خود را مشاهده كنند.

وی افزود: ثبت‌نام از متقاضیان تشرف به عتبات دانشگاهیان از 25 آذرماه در سایت لبیك آغاز و تا 7 دی ماه ادامه داشت و در این مدت بیش از 95 هزار نفر از دانشگاهیان جهت اعزام به عتبات در سایت لبیك ثبت‌نام كردند.

فقیهی گفت: پذیرفته شدگان به دو صورت اصلی و ذخیره اعلام شده اند كه اسامی آنها در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان قابل مشاهده است. همچنین به پذیرفته شدگان به صورت پیامكی اطلاع رسانی خواهد شد.

وی افزود: زائرین اصلی و ذخیره می بایست بعد از مشاهده نتایج، نسبت به نهایی كردن ثبت نام خود در سایت لبیك اقدام و مدارك خواسته شده را آماده كرده و به شوراهای استانی خود تحویل نمایند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:در هجدهمین دوره از عتبات دانشگاهیان كه از 1 بهمن آغاز خواهد شد، 17 هزار نفر از دانشگاهیان سراسر كشور به سفر عتبات اعزام می‌شوند.