کد خبر : 13642 تاریخ انتشار : 1396/09/13 نسخه چاپی


هیئت ایرانی برای مذاکرات حج آینده به عربستان می‌رودرئیس سازمان حج و زیارت برای مذاکرات حج 96، ماه آینده به عربستان سفر خواهد کرد.
 


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از سایت حج، نشست شورای برنامه‌ریزی وهماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت امروز به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی قاضی عسكر تشكیل و اعلام شد كه مذاكرات حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت با طرف سعودی درباره توافقنامه حج سال آینده دی ماه درعربستان انجام خواهدشد.

دراین جلسه حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسكر، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت از مسئولان كارگروه‌های كمیته‌های آسیب شناسی خواست تا هرچه زودتر نتایج كارشناسی‌های صورت گرفته را ارائه دهند تا در برنامه‌ریزی‌های حج آینده مورد استفاده قرار گیرد.

در این جلسه سیدعلی مرعشی، رئیس و پیرحسین كولیوند، معاون مركز پزشكی حج و زیارت در خصوص نحوه فعالیت این مركز و مشكلات و برنامه ریزی های صورت گرفته برای حج آینده گزارش دادند.

برپایه این گزارش، سرپرست حجاج ایرانی با تاكید بر ضرورت ارائه خدمات مطلوب به زائران حج تمتع، لزوم برنامه ریزی برای استفاده از امكانات پزشكی و درمانی طرف سعودی را یادآور شد.